LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari

ANTIDOPINGS


Latvijas Skvoša federācija (LSF) informē, ka visi sacensību dalībnieki, kuri startē sacensībās, kuras tiek organizētas sadarbībā ar LSF (Latvijas čempionāti un sacensības ar izlašu piedalīšanos), pakļaujas Pasaules Skvoša federācijas (WSF) Antidopinga noteikumiem (LSF akceptē visus Pasaules Antidopinga aģentūras noteikumus), kā arī Latvijas likumdošanai, kura regulē antidopinga pasākumu norisi.
Lūdzam iepazīties ar dopinga sarakstu Valsts sporta medicīnas centra (VSMC) Antidopinga nodaļas mājaslapā – www.antidopings.lv vai Pasaules Antidopinga aģentūras mājaslapā: www.wada-ama.org

Informējam, ka:
  • Dopinga kontrolieri bez brīdinājuma var ierasties un veikt dopinga kontroles jebkurās LSF rīkotajās sacensībās, kā arī sportistu treniņu laikā vai dzīvesvietās.
  • Sacensību dalībniekiem ir aizliegts lietot vielas un metodes no dopinga saraksta. Lai pārbaudītu, vai medikaments nesatur dopinga vielu, konsultējaties VSMC Antidopinga nodaļā vai pārbaudiet medikamentu mājaslapas www.antidopings.lv sadaļā "medikamentu saraksts".
  • Dopinga vielas ir atļauts lietot, ja ir iespējams dzīvībai bīstams veselības stāvoklis, nelietojot vielas no dopinga saraksta vai arī ja dopinga vielas lietošana ir vienīgā, saprātīgā terapeitiskā alternatīva, bet šādā gadījumā nepieciešams saņemt Terapeitiskās lietošanas atļauju (TUE) VSMC Antidopinga nodaļā.
  • Sportisti, kuri ir iekļauti LSF pārbaudāmo sportistu sarakstā (RTP), TUE atļaujas var saņemt gan VSMC Antidopinga nodaļā, gan Starptautiskajā Skvoša federācijā.
Semināri:
Visiem treneriem, kā arī sportistiem iesakām apmeklēt Valsts sporta medicīnas centra rīkotos bezmaksas seminārus Rīgā, Raiņa bulvārī 27. Visa informācija mājaslapā www.antidopings.lv

Saites:
Sporta likums:
https://m.likumi.lv/doc.php?id=68294
Normatīvie akti un starptautiskie dokumenti:
www.vsmc.gov.lv/antidopings/normativie-akti-un-starptautiskie-dokumenti/
Sporta medicīnas valsts aģentūra Antidopinga nodaļa:
WSF Antidopinga noteikumi:
Pasaules Antidopinga aģentūra:
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...