LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
Fitland līgas noslēguma turnīrā uzvar Ūbelis un Matīss
Maijs 26, 2019
26. maijā notikušajā Fitland līgas noslēguma turnīrā spēcīgākajā Open grupā uzvarēja junioru vicečempions Augusts Ūbelis, savukārt MIX grupā - spēkavīrs Mārcis Matīss. Abu grupu uzvarētāji balvās saņēma "Oliver" zīmola raketes, kā arī kausus.
Jelgavas skvoša kluba organizētajā turnīrā piedalījās regulārie Fitland līgas spēlētāji no Jelgavas, kā arī citām pilsētām - katrā grupa pa 16. Open grupas sacensības tika rīkotas kā Latvijas Skvoša federācijas reitinga turnīrs. 
 
Open grupā finālā Augusts pārspēja rīdzinieku Kristapu Baņķi, savukārt, par bronzas mačā sīvā cīņā uzvaru izcīnīja pļaviņietis Aivars Lucijanovs ar 3:1 pārspējot jelgavnieku Juri Derevjanko. 
 
MIX grupā finālā tikās divi jelgavnieki, kuri vienlaikus spēkus izmēģināja arī Open grupā - M. Matīss un Aivars Brokāns. Spēka un izturības vairāk bija M. Matīsam, savukārt bronzas duelis starp pieredzējušajām dāmām Margitu Biti un Regīnu Uļjanovu beidzās ar 2:1 Margitas labā. 
 
"Prieks, ka Fitland līgas noslēguma turnīrs spēja pulcēt kuplu dalībnieku skaitu, turklāt, par augošo kvalitātes līmeni liecina vairāku MIX grupas spēlētāju dalība jau Open grupā. Priecē junioru izaugsme abās grupās, kā arī atsaucība - no 30 spēlētājiem deviņi bija juniori," komentē turnīra organizatore Baiba Lulle.  
 
Paldies turnīra atbalstītājam sporta preču zīmola "Oliver" pārstāvjiem, kā arī AS Tukuma piens, farmācijas kompānijai Solepharm un fitnesa klubam Fitland. 
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...