LATVIJAS SKVOŠA FEDERĀCIJA
latvian squash federation
 


lasi vairāk
LSF kauss 5. posms (27.04.2019)

17. Latvijas čempionāts skvošā junioriem un senioriem

ENRI skvoša vakari
LGP finālā uzvar Lulle un Ulmane
Maijs 18, 2019
Ar jelgavnieču - Baibas Lulles uzvaru Open klasē un Unas Ulmanes W2 grupā 18. maijā noslēgusies sieviešu Latvijas Grand Prix sezona.
 
 
Open grupā sudrabs arī jelgavniecei - Elīzai Dombrovskai, kura ne pirmo reizi ar savu treneri tikās finālā. Bronza rīdziniecei, ex-jelgavniecei Dacei Vīgantei, kura, atguvusi formu, cīņā par trešo vietu pārspēja rīdzinieci Gintu Krūkli. 
 
W2 grupā otrā uzvara pēc kārtas LGP juniorei U. Ulmanei, kura, spēlējot arī Open grupā un kopumā daudzas spēles, W2 grupā nezaudēja ne geimu, lai gan vairāki geimi tika pabeigti tikai ar minimālo punktu pārsvaru. Abas pārējās godalgas Pļaviņu dāmām - trešā vieta Ilzei Zilverei, otrā - Olitai Znotiņai, kurai krita arī laimīgā lielās balvas loze. "Salming" zīmola skvoša rakete tika izlozēta starp finālposma abu grupu godalgu ieguvējām un papildu tām dalībniecēm, kuras piedalījušās visos LGP posmos (B. Lulle, E. Dombrovska, G. Krūkle, I. Zilvere - īpašs paldies aktīvākajām sezonas dalībniecēm!). Tādējādi jau otro gadu pēc kārtas sieviešu skvoša regulārā atbalstītāja "Salming" rakete aizceļo uz Pļaviņām. Pērn raketi balvā ieguva I. Zilvere. 
 
Finālposmā visas spēles tika spēlētas līdz trīs geimu uzvarai, attiecīgi spēlētājām iegūstot vairāk Latvijas Skvoša federācijas (LSF) reitinga punktus. 
 
Paldies arī pārējiem LGP turnīru sērijas un finālposmu atbalstītājiem - AS "Tukuma piens" ("Baltais"), farmaceitisko produktu ražotājam "Solepharm", kā arī sporta klubam F1, kur notika sacensības. Turnīrs notiek ar LSF un programmas "Valsts sportam" atbalstu. 
 
Tiekamies nākamās sezonas sieviešu turnīros!  
komentāru nav
komentēt
pirmā iepriekšējā 0 / 0 nākamā pēdējā
vārds:

komentēt:
   ... atjaunot
Post comment
  month  
M
T
W
T
F
S
S
...Developed by Limedesign.lv...